Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat do gier rodziny Draculi

Główny wampir w historii - hrabia Dracula - nie może oczekiwać, że kiedykolwiek zostanie sam. Niewiele o tym, kogo stworzyło wiele książek, nakręconych filmów i automatów do gry. Twórcy w Playson postanowili pójść do przodu i stworzyli automat do gry o rodzinie Draculi, zbuntowanej ghouli. Rodzina naprawdę zasługuje na uwagę: że wampirze małżonkowie, że ich dzieci. Automatyczny - zbiór bonusów dla każdego smaku i każdy jest związany z jakimś członkiem rodziny gwiazd.

Dracula's Family Slot wygląda imponująco. W tle jest gotyckie wnętrze typowego zamku. Symbole na szpulach są jasne i skomplikowane - obfitość detali przez długi czas przyciąga uwagę. Gra jest wygaszaczem ekranu, który krótko wprowadza głównych bohaterów. Wszyscy zachowują się tak, jak się wydaje, oburzające. Muzyka jest odpowiednia - napięta i nerwowa.

BEZPŁATNA GRY RODZINNA AUTOMATYCZNA DRACULA

Maszyna ma 5 szpul i 15 linii zakładu. Ponieważ linie są ustalone, nie można ich wybrać. Korekta jest tylko powszechnym zakładem. W tym celu selektor ze strzałkami. Autoodtwarzanie jest konfigurowane przez różne parametry. Oprócz liczby obrotów można ustawić limit wygranych i strat jako zdarzenie zatrzymania.

Najstarszymi bohaterami są rodzina Draculi: sam hrabia, jego żona, córka i jakiś rodzimy potwór. Młodzi synowie są zajęci dzikim symbolem. Tak jak powinno być, kombinacje z głową rodziny przynoszą największe korzyści. Postacie Junior to bardzo fajne stylizowane litery kart. Dla wszystkich zdjęć minimalna kombinacja to 3.

Dziki symbol
Dziki symbol, który przedstawia biednych chłopców wampirów, jest bardzo niezwykły. Rzuca się tylko na 5. szpulę, ale po zakończeniu ruchu jeden z potomków Draculi strzela procą z gałkami ocznymi i rozprasza je na 2 bębnach: jego piątej i jeszcze jednej losowej. Okazuje się więc, że dwa zwykłe wyld.

Symbol rozproszony
Symbol rozproszenia wygląda jak logo szczeliny. Jeśli spadnie w dowolnym miejscu z trzech, rozdaje nagrody i rozpoczyna darmowe obroty.

Darmowe obroty
Automat do gier Dracula Family ma 4 rodzaje darmowych spinów do wyboru. Ale dostęp do nich nie jest udzielany natychmiast, ale w odpowiedniej kolejności. Najpierw otwiera pierwszą, potem drugą i tak dalej. Odblokuj stan - 3 serie w bieżącym trybie.

Szalony mnożenie. Pierwszy rodzaj jest związany z córką. Jest to seria 15 darmowych ruchów z 5-krotnym mnożnikiem. Niekończąca się miłość Tutaj gracz spotka się z małżonkami. Te same 15 ruchów, ale z dodatkowym cennym symbolem. Dziki chłopczyca. W tej rundzie główną rolę odgrywają synowie. 15 darmowych obrotów z dzikimi, co dotyczy nie dwóch, ale trzech bębnów. Przesuwanie bębnów. Ta część prowadzi potwora domowego. Po każdym wygraniu bębny przesuwają się w prawo. W tym samym czasie mnożnik zwiększa się w krokach: x1, x2, x4, x7. Darmowe spiny są również 15.