Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat do gry Bumper Crop

Twórca automatów do gry od Playson ma wymowne motto: Unique Gaming Solutions - Unikalne rozwiązania dla graczy. Ci, którzy znają automaty producenta wiedzą, że bardzo często specjaliści Playson znajdują niezwykle niezwykłe ruchy. Rezultatem są świetne gry, z których trudno się wyrwać. Przykładem takiego unikalnego produktu jest automat do gry Bumper Crop - solidna, wymagająca gra z intrygującymi niekończącymi się opcjami. Wszystko w nim niezwykłe: zestaw postaci, akumulacyjne premie, fabuła i grafika.

Nazwa automatu do gier jest tłumaczona jako Niespotykane żniwa. Rolnik pojawia się na ekranie startowym, zasmucony przez skromne zbiory. Ale nagle dostaje się do beczki z substancją chemiczną i zmienia się w Superfarm, bardzo podobny do Supermana. Jego supermoce pomagają zdobyć wyjątkowe okazy w ogrodzie.

Slot jest całkowicie wykonany w 3D i wygląda niesamowicie. Główny bohater stoi na tle żywego krajobrazu wiejskiego. Pole gry jest całkowicie przezroczyste. Symbole zawieszone są w powietrzu. Animacja z efektami specjalnymi towarzyszy każdej zmianie w grze. Pod każdym bębnem widać dziurę. W przyszłości wyrośnie drzewo. Celem gry jest hodowanie drzew, które w dorosłości zamieni się w zwykłą dzikość z dodatkowymi darmowymi spinami.

W maszynie Bumper Crop znajduje się 5 szpul i 27 linii stałych. Stawkę ustawia się tylko w jeden sposób: strzałkami. Największa ilość jest ustawiana przez naciśnięcie Max. Autoodtwarzanie uruchamia pomarańczowy przycisk po prawej stronie z literą A.

Automat do gry Bumper Crop jest dość nietypowy, ponieważ tylko najmłodsze symbole - karta, biorą udział w głównej grze. Seniorzy odgrywają rolę symboli rozproszonych i symboli bonusowych. Dla wszystkich minimalna liczba to 3.

AUTO BONUS OPTIONS BUMPER CROP

Pod każdym bębnem na początku gry widoczny jest znak pik i pięć punktów pełniących rolę wskaźnika. Aby wyhodować pełnowymiarowe dzikie drzewo, dające prawo do wolnych kręgów, konieczne jest, aby rozpryskiwały się na każdym bębnie: łopata, która wykopie dziurę, worek nasion do zasiania ziarna, konewka do podlewania, słońce, bez której nic rośnie, a wreszcie sam rolnik. Po utracie każdej ikony symbolu bonusu zmienia się.

Kiedy wypada ostatni z symboli bonusowych - rolnik, cały bęben zamienia się w zwykły symbol dziki, a gracz otrzymuje 3 lub 4 darmowe obroty, w zależności od tego, ile owoców znajduje się na gałęziach drzewa. Podczas darmowych spinów kombinacje są liczone z dwóch stron. Na trzecim bębnie jest źle. Uprawiane na nim drzewo daje 10 darmowych spinów.

Podczas serii bonusowej może pojawić się Superfermer. Zwiększa przyrost o jeden poziom na bębnie, na którym spadł. Wszystkie symbole premiowe-obrazy przynoszą wygrane w przypadku rzutu trzech osób (jeden może zastąpić dziki) w dowolnym miejscu.