Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat do gry Fruits of the Nile

Owoce pojawiły się wśród pierwszych symboli na bębnach automatów do gry. Od tamtej pory miejsca na owoce stały się jednym z najbardziej popularnych i popularnych. Nieco później temat Egiptu znalazł się na liście najbardziej poszukiwanych tematów. Firma Playson postanowiła wykonać ruch rycerski i połączyć te dwa motywy, przedstawiając automat do gry Fruits of the Nile. Fabuła opowiada o dary natury, która jest bogata w ujście Nilu. Tutaj obserwuje się zarówno motywy starożytności, jak i klasyczne elementy związane z tradycyjną treścią. Ogólnie rzecz biorąc, gra była bardzo oryginalna i bardzo prosta, jak wszyscy będą mogli zobaczyć.

DARMOWA GRĘ NA OWOCACH NILI

Wizualnie automat do gry Fruits of the Nile wygląda imponująco. Każdy detal graficzny jest opracowywany bardzo starannie i realistycznie, z którego, od pierwszych sekund gry, tworzy się odpowiednia atmosfera. Ciepłe kolory pozwalają ujawnić fabułę w całej okazałości, a akompaniament muzyczny dodaje dynamiki i realizmu do rozgrywki. Konfiguracja przestrzeni gry w prezentowanej maszynie jest dla wszystkich bardzo prosta i jasna.

Centralne położenie na ekranie zajmuje pole gry o konstrukcji z 5 bębnami. Liczba linii jest podobna do liczby bębnów, a każda z linii jest zaznaczona na obrzeżach pola za pomocą pojedynczego markera. Cała dolna część ekranu to jeden duży panel kontrolny, który umieścił w nim kilka przycisków, aby dostosować podstawowe parametry.

Symbolika w historii Owoców Nilu powstaje w klasycznym formacie owocowym. Od czasu do czasu na polu pojawią się inne tradycyjne symbole. Więcej szczegółów na temat symboliki i poszczególnych czynników można znaleźć w osobnej sekcji informacyjnej w gnieździe. Pomimo tego, że gra jest wykonana w tradycyjnym stylu, istnieją dodatkowe postacie. Jednym z nich był dziki - znak uniwersalny, odpowiedzialny za dodawanie różnorodnych kombinacji. Takie dodanie jest możliwe dzięki temu, że dziki jest jedynym uniwersalnym znakiem. Kolejnym specjalnym symbolem jest rozproszenie, którego cechą jest to, że prowadzi grę losowo.

Oznacza to, że rozproszenie nie zależy od określonej pozycji na bębnach i jest w stanie przynieść wypłaty, będąc w absolutnie przypadkowych pozycjach pola. Również w grze Fruits of the Nile istnieje automatyczny tryb rotacji, który zmniejsza wysiłki gracza do niemal zera.