Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat do gry Skarby Tombs Hidden Gold

Tematy związane ze starożytnymi cywilizacjami, zakorzenione w gatunku gier hazardowych dawno temu. Użytkownicy z przyjemnością spędzają czas na podobnych automatach wideo, które są pełne interesujących zwrotów akcji, intryg i licznych zwycięstw. Firma Playson postanowiła wesprzeć modę na takie gry przygodowe i wprowadziła na rynek automat do gier Skarby Tombs Hidden Gold.

DARMOWA GRĘ NA SKARBACH TOMBS HIDDEN GOLD

W tym przypadku fabuła kojarzy się z poszukiwaczem przygód. Dziewczyna zdalnie przypominać Lara Croft, ponieważ idzie szukać starego grobu głęboko w Egipcie. Istnieje legenda o świątyni, w której znajduje się sekretne wejście do grobowca faraona. W tym samym grobie ukryte niesamowite skarby, które będą główną nagrodą dla wszystkich odważnych ludzi. Fascynująca historia, przepiękna seria wizualna, różne bonusy - wszystko to czeka na tych, którzy odważą się wprowadzić na rynek bębny do automatów do gry Treasures of Hidden Gold.

Wizualnie przedstawiony automat opracowany szczegółowo i wygląda niesamowicie. Graficy dołożyli wszelkich starań, aby obraz był nie tylko jasny, ale także realistyczny. Położenie w formie świątyni zostało narysowane we wszystkich szczegółach, a dzięki ciepłej palecie odcieni idealnie pasuje do egipskiego motywu. Oprócz wizualnej części w Skarby grobowców obecne jest Hidden Gold i akompaniament muzyczny. Dzięki tej pomocy proces rozrywki staje się bardziej dynamiczny i staje się o wiele bardziej żywy. Na środku ekranu znajduje się boisko, na które składa się 5 bębnów. Na peryferiach znajdują się linie oznaczające linie w momencie utraty korzystnej kombinacji. Liczba linii w tym wideoautomacie wynosiła 9 sztuk. Pod bębnami, tak jak w większości maszyn, znajduje się panel sterowania. Jest to najbardziej funkcjonalna część interfejsu i pomaga dostosować parametry gry.

BONUSOWA GRA SKARBNIKÓW SKARBU

Symbole tworzące kombinacje nagród są zaprojektowane zgodnie z tematem w grze. Dla wszystkich postaci, bez wyjątku, podane są indywidualne współczynniki. Pomagają tworzyć płatności poprzez pomnożenie przez wskaźnik stawki. Niektóre postacie, na przykład dzika, są bardziej zaawansowane. Wild jest uniwersalnym elementem, dzięki któremu uzupełnia najróżniejsze ataki i prowadzi do częstszych zwycięstw. Również w slocie są darmowe obroty, przechodzące w ilości 10 sztuk. W tym momencie użytkownik nie stawia zakładu, ponieważ jest to placówka rozrywkowa. Niemniej jednak nagrody zostaną przeniesione bezpośrednio na saldo gracza.