Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat Sky Way

Podbój niebiańskich przestrzeni - ludzie marzyli o tym od czasów starożytnych. I nawet teraz, kiedy lecąc w bezkresne niebieskie odległości stały się rzeczywistością, temat lotnictwa wciąż intryguje mieszkańców globu. Zabawna, realistyczna fabuła gry Sky Way jest grana przez znanych programistów firmy Playson. Automat do gier znany rosyjskojęzycznemu użytkownikowi jako "Aviaator", "Sky Way", zapewni graczom możliwość docenienia świata wirtualnego hazardu z lotu ptaka. Wideoautomat zawiera symbole ze specjalnymi opcjami, rundę ryzyka, grę premiową. Doświadczony pilot z pewnością stanie się właścicielem dobrej wygranej, chociaż nowicjusz powinien uruchomić maszynę w trybie demo, aby nauczyć się funkcji kontrolnych i reguł wrzutowych.

GRA NA SKY WAY AUTOMATIC

Maszyna Sky Way jest kolorowo udekorowana, grafika wykonana jest w realistycznym stylu, a postacie przypominają postaci filmowe. Warto aktywować automat, jak zapoznać się z ważnymi pilotami; pokryte śniegiem tło krajobrazu tworzy poczucie wolnej przestrzeni, oderwanie od reszty świata. Niebo, rozciągające się nad głównymi postaciami, zachęca do siebie, obiecując niezapomniane wrażenia i emocje. Jakość ścieżki dźwiękowej Sky Way podkreśla kulminację gry, zwiększając jej realizm.

U dołu ekranu znajduje się dostępny panel funkcjonalny. Przed rozpoczęciem gry gracze powinni ustawić liczbę aktywnych linii i przypisać każdemu z nich zakład. Bęben Skyway 5 zawiera zestaw 21 linii do formowania kombinacji nagród. Aby rozpocząć rozgrywkę, gracze powinni kliknąć przycisk Start. Zadaniem gry jest tworzenie kombinacji identycznych elementów, od lewej do prawej. Pistolet maszynowy Sky Way jest wyposażony w symbole tematyczne: użytkownik zauważy portrety pilotów, urządzenie nawigacyjne samolotu, globus, sterowiec i symbole kart.

AUTOMATYCZNA AVIATOR GRY BONUSOWEJ

Przedstawiona jest również specjalna symbolika: portret blond pilota odgrywa rolę Wilda. Dziki symbol zastępuje rangę i plik, zwiększając liczbę udanych kombinacji; w tym samym czasie najbardziej wartościowym obrazem jest dzika. Jak rozproszony Sky Way używał obrazu sterowca. Pojawia się bez odniesienia do linii gier; Główną funkcją rozrzut jest uruchomienie dodatkowej rundy 16 darmowych spinów.

Podczas gry bonusowej rozproszenie łączy funkcje dzikiego z tradycyjną rolą, co gwarantuje uzyskanie dobrych nagród. Zrzucenie dowolnej kombinacji nagród daje szansę na aktywację rundy ryzyka. Dodatkowe pole gry pokazuje zamkniętą kartę: należy zgadnąć jej kolor, który podwoi nagrodę za udany obrót.