Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Automat Zombirthday

Fantastyczny temat automatów do gier jest niezwykle popularny, szczególnie w połączeniu z elementami mistycyzmu. Złowieszcze postacie, takie jak wampiry, duchy i wilkołaki są stałymi bohaterami super popularnych horrorów. Czas odwiedzić kilka przyjaznych zombie! Oceń intrygującą historię, godną fanów stylu gotyckiego, oferuje znany producent automatów do gry - firma Playson.

BEZPŁATNA gra NA ZOMBIRTHDAY

Darmowy automat Zombirthday poświęcony jest obchodom urodzin zombie, która jest główną postacią niezwykłej fabuły. W związku z tym wideoauto Zombirthday robi wrażenie swoim nieco przerażającym projektem. Główna akcja rozgrywa się na opuszczonym cmentarzu - projekt interfejsu i dźwięk wzmacniają wybraną przez twórców linię tematyczną. W zestawie symboli maszyny znajduje się osoba urodzona w zombie, ubrana w świąteczną czapkę, jego dziewczynę, bezpański pies, wieniec żałobny, pamiątki, nominały do ​​kart.

Emulator Zombirthday zawiera 5 bębnów i 10 linii wypłat. Przed uruchomieniem gry online gracz aktywuje wybraną liczbę linii i przypisuje do nich zakład. Aby aktywować rotację rolek w grze, musisz kliknąć przycisk Start. Celem gry jest stworzenie wygrywających kombinacji symboli tego samego typu, ułożonych w ciągłą sekwencję na aktywnej linii. W grze algorytmy zawierały specjalne symbole. Maszyna Wild Zombirthday - bohater okazji, będący zarazem najcenniejszym symbolem. Wild zastępuje zwykłe zdjęcia z automatu, uczestnicząc w tworzeniu kombinacji nagród. Kombinacje, w których obecne są zombie, przynoszą potrójną nagrodę.

BONUSOWA gra personelu ZOMBIDEY

W roli rozproszenia, pojawiającego się na dowolnych pozycjach automatu, pojawia się dziewczyna odrodzonych zmarłych. Scatter Kombinacje - nawet z parą identycznych obrazów na boisku - przynoszą mnożniki dla całkowitego zakładu. Dodatkowo, zmiany w ilości 3-5 sztuk aktywują tryb bonusowy darmowych spinów. Gracz robi 15 spinów na stawkach klubu, otrzymując potrójne nagrody w przypadku utraty nagród.

Gra Zombirthday daje również możliwość podwojenia nagrody za udany spin. Aby to zrobić, wykonaj ryzykowną rundę, której zadaniem jest intuicyjne określenie koloru mapy. W sumie gracz jest w stanie ukończyć 10 etapów podwojenia, co przy sprzyjającej fortunie przyniesie ciężką nagrodę.

Automat Zombirthday da graczom niezapomniane wrażenie bliskiej znajomości ze światem cieni - surrealistyczne krajobrazy i kolorowe bohaterki nie pozwolą Ci się nudzić. Twórcy obiecują wysoki procent zwrotu pieniędzy, motywując gracza do świętowania imieniny w niecodziennej, ale tak wesołej firmie!