Skip to content

Sajmont.Pl

Automaty do gry Playson

Slot Machine Gold Rush

Gold Rush to warta uwagi strona w historii USA. Przejęła najbardziej namiętnych Amerykanów, porzucili swoje rodziny i udali się do Kalifornii lub na Alaskę, gdzie, jak sądzili, czeka ich szybkie wzbogacenie w kopalniach złota. Wiele automatów do gier poświęcono temu tematowi. Gra Playson's Gold Rush różni się od innych odpowiednikami w bardzo bogatej grze z różnymi bonusami, której nie można oderwać, dopóki nie wypróbujesz ich wszystkich.

Projekt Gold Rush wykonany jest w stylu animowanym. Główny bohater - poszukiwacz idzie do kopalni za złoto. W animowanym wygaszaczu ekranu szybko schodzi w twarz. W związku z tym akcja odbywa się pod ziemią. Bębny są zaprojektowane jako drewniane mocowania łuku wału. Główny tryb penetracji, na który pochyla się główny bohater, jest wybuchowy. Dlatego w trakcie gry musisz gromadzić dynamit, by eksplodować. Maszyna zbudowana jest zgodnie z klasycznym schematem: 5 bębnów i 9 linii.

WYGLĄD I INTERFEJS AUTOMATYCZNEGO ZŁOTA GORĄCZKA

Sterowanie jest oryginalne, stylizowane pod ogólnym motywem. Lokalizacja jest nieco niezwykła, ale możesz to zrozumieć w kilka minut. Najtrudniej jest znaleźć przycisk wypłat. Jest mały, kwadratowy z literą i i znajduje się po lewej stronie. Linie nie mogą zostać wybrane, są poprawione. Tylko stawka na linię ze strzałkami jest regulowana. Przycisk automatycznego odtwarzania znajduje się po prawej stronie, obok okrągłego przycisku startowego. W prawym górnym rogu znajduje się koło zębate, na które możesz przyspieszyć rotację.

Postacie
W grze Gold Rush są tylko 3 symbole. To jest górnik, kret i niezbędny kanarek w kopalni w klatce. Główna postać to najbardziej wydajne kombinacje. Mole i ptak są oceniane tak samo. Zalety kart to tradycyjnie młodsze postacie. Dla wszystkich minimalna kombinacja to 3.

Bonusy
W grze Gold Rush dostępnych jest kilka bonusów zupełnie innego rodzaju: akumulacyjny, click-me i rozwijający się dziki z dodatkową funkcją do uzupełnienia funduszu nagród. Skrzynia TNT otwiera się, gdy wypada, dynamiczny kikut wyskakuje z niego i przechodzi do puli nagród. Kiedy jest ich 10, rozpoczyna się gra premiowa.

Wózek z napisem Click-me Bonus uruchamia mini-grę, gdy się pojawi. W każdym rzędzie po lewej stronie znajdują się na początku wózka. Gracz wskazuje na jednego z nich. Występuje coś w rodzaju wyścigu, a losowo losowana jest od 4 do 12 zakładów. Wild ma piekielny typ. Kiedy spada, rozwija się i zastępuje wszelkie symbole w kombinacjach, z wyjątkiem bonusu. Druga funkcja Wilda: niezależnie od kombinacji, dodaje pewną kwotę do puli nagród.

Dodatkowa gra. Kiedy zdobędziesz 10 pałeczek dynamitowych, rozpoczyna się runda bonusowa. Gracz musi wybrać jedną z min. W zależności od wyboru otrzymuje od 30 do 100% nagromadzonego funduszu nagród.